Kim jesteśmy?

Nazywam się Marcin Wojciechowski i jestem osobą, która od ponad dwudziestu lat towarzyszy ludziom podczas ich najważniejszych wydarzeń w życiu. W mojej pracy staram się nie tylko dokumentować rzeczywistość, ale również tworzyć prace wyjątkowe, czasem artystyczne. Uwielbiam pracować z ludźmi. Jestem typem ekstrawertyka z olbrzymimi pokładami pozytywnej energii.

Jestem pewien, że nasze wspólne sesje zdjęciowe nie będą tylko zwyczajnym pozowaniem do zdjęć, ale również świetną zabawą oraz momentem, który będzie bardzo długo wspominany.

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem jeszcze w latach 90 – tych.  W 2015 r. postanowiłem całkowicie poświęcić się fotografii i otworzyłem zakład fotograficzny w Gostyniu, w którym na co dzień można mnie spotkać. Wiedza i doświadczenie pozwalają mi tworzyć zdjęcia do których z przyjemnością będziecie wracać przez lata. Cały czas podążam za trendami i nowymi sposobami obróbki. Zawsze jestem w stanie dopasować się do stawianych przede mną oczekiwań. Jako fotograf specjalizuje się w takich dziedzinach fotografii jak fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa i fotografia reklamowa. Zwykle moim miejscem pracy są okolice Gostynia, jednak bardzo często pojawiam się również w takich miastach jak Poznań, Wrocław itd.

Kreatywność

Myślę kreatywnie dlatego potrafię wykorzystać każdą sytuację do zrobienia dobrego ujęcia.

Doświadczenie

Pracowałem z wieloma osobami, byłem na wielu ślubach i weselach. Dzięki temu potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny i bezawaryjny sprzęt gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo, że Twoje zdjęcia nie przepadną.

Przystępne ceny

Oferuję przystępne ceny, dające dobry stosunek jakości do ceny.

Przetwarzamy dane osobowe i wykorzystujemy pliki cookies. Dzięki temu nasz serwis działa poprawnie, a my możemy ciągle ulepszać naszą stronę. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Rozumiem